ACCESS BARS EĞİTİMİ

SEMİNERLER VE EĞİTİMLERİN ETKİNLİK TAKVİMİNE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Access Bilinçlilik Sistemi nedir? (Access Consciousness)

Access Bilinçlilik Sistemi Gary Douglas tarafından 1990 da kurulmuş ve Dr. Dain Heer’in katkılarıyla sürekli geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır.

İnsanların geneli, düşünceler, duygular, yargılar ve inançlar ile hareket etmeye meyillidir. Access bilinci, sizi düşüncelerinizin, duygularınızın, yargı, kalıp ve inançlarınızın sebep olduğu kutuplaşma ve hapsolma hissinden kurtarmakla ilgili araçları içerir. Access’in amacı birlik içinde ve bilinçli bir dünya yaratmaktır. Kendinizi gerçekte olduğunuz sonsuz varlık olarak tanımaya ve sizin ötenizde, olduğunu düşündüğünüz kendinizin ötesinde bir yaşam oluşturmaya adım atmaya yardım etmektir. Bilinç her şeyi içerir ve hiçbir şeyi yargılamaz.  Access’in hedefi, hiçbir şeyi yargılamadan, her şey hakkında farkındalıklar alıp kabul etme noktasına gelmektir. Eğer hiçbir şey yargılamazsak, her şeye olması istendiği gibi değil, olması gerektiği gibi de değil, sadece olduğu gibi bakarız.

Access Bars nedir?

Doğduğunuz andan itibaren ailemiz, akrabalarımız, çevremiz, öğretmenlerimiz ve toplumumuz tarafından, aslında bize ait olmayan çeşitli yargılarla ve kodlamalarla donatılıyoruz. Ve biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar her zaman hayatımızda sınırlamalar yaratıyor ve bunlarla yaşamaya çalışırken bunun sıkışıklığını hissedip anlam veremiyoruz.  Yargılar ise  kutupluluğu getiriyor. KUTUPLAŞMA, “bu doğru, şu yanlış… o haklı, diğeri haksız…” bir şeyleri oldukları gibi görmemizi engeller, işte bu nedenle de değiştirmek istediklerimizi değiştiremeyiz. Kutuplaşmaya olan bağımlılığımız, bu yaşamımızda var olan en güçlü bağımlılıktır. Bu  gerçekliğin travması ve draması, karışıklığı ve entrikasından  işlev yapmamızı devam ettirir. Access’in araçları bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı veriyor. SİZE AİT OLMAYAN VE SİZE HİZMET ETMEYEN NE VARSA ONLARDAN ÖZGÜRLEŞMEYE HAZIR MISINIZ? KENDİN OL. DÜNYAYI DEĞİŞTİR !

Basimizin üzerinde iyilesme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, sex, para vb. ile ilgili düsüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın , inançlarımızın, bakış açılarımızın ve kararlarımızın depolandigi 32 enerjetik elektrik sarj noktası bulunur. Bu bizim ve bedenimizin bu güne kadar biriken herhangi bir şey hakkındaki tüm limitleyici düşüncelerimizi, fikirlerimizi, davranışlarımızı, inanç sistemlerimizi, kararlarımızı bars adı verilen 32 noktaya dokunmak suretiyle serbest bırakmamızı sağlayacak bir beden terapisidir. Bu aynı bilgisayarımızın hard diskinden gereksiz dosyaları silmek, formatlamak gibidir. Böylece daha çok şey alıp kabul edebilmek veya yepyeni bir şey yaratmak için alan açmış oluruz.  Her bir  Barlarınızı çalıştırdığınız zaman beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan bu yana veya diğer yaşamlardan gelen 5-10.000 yıllık davranış kalıplarına, inanç sistemlerine ve bakış açılarına erişim sağlanır. Hayatınızda daha fazla var olmaya başlarsınız ve geçmiş aynı şekilde geleceğe yansıtma yapmazsınız ve anın farkında olup anı yaşarsınız.  Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır.

Access bars seansı ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için burayı da ayrıca inceleyiniz. Bu bağlantıda kendi deneyimlerimi de paylaştım.

http://www.kristalleringucu.com/sifalitaslarsatis/yazi/access-bars-seanslari/

 

ACCESS BARS EĞİTİMİ

Bars eğitimi 1 günlük (8 saat) uygulamalı bir eğitimdir ve yetkili Bars Eğitmeni tarafından verilir. Bu 1 günlük eğitimin ardından sizde yetkili ve sertifikalı bars uygulayıcısı olabilirsiniz. Eğitimde, eğitmenin vereceği bilgilerin ardından Access in kurucusu Gary Douglas’in sunduğu uygulamalı Bars videosu seyredilir. Eğitim suresince eğitmenin birebir ilgilenerek gösterdiği iki bars uygulaması alınır ve iki kez verilir, yani toplamda dört seans içerir.  Bars seanslarını eğitime katılanlar sırasıyla birbirine uygular.  Access‘in sözlü süreçlerini deneyimleyip, bastaki 32 noktanın yerini bu eğitimde kolayca öğrenebilirsiniz. Eğitimle beraber katılımcılara her bars noktasının resimlerle açıklandığı, Bars ın yanı sıra Access le ilgili bilgileri içeren Bars El Kitabi verilir. Bu eğitimi toplam 3 kez farklı eğitmen ile tekrarlarsanız, 1 sene içinde Foundation ve Level 1 Eğitimlerini almak ve her yıl tekrarlamak koşulu ile dilerseniz siz de yetkili Bars Eğitmeni olabilirsiniz.

Eğitimini yada bireysel seansı benden almak için ainossgk@gmail.com mail adresimden lütfen benimle iletişime geçiniz, gerekli bilgiler verilecektir.

Access Bars uygulayıcı & Eğitmeni: Ayla Aydın

SEMİNERLER VE EĞİTİMLERİN ETKİNLİK TAKVİMİNE ULAŞMAK İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ

*********************************************************************

Access Bars nedir video ile tanıtımı

*********************************************************************

ACCESS BARS EĞİTİMİYLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

1.) Bars eğitimini kimler alabilir?

Bars eğitimini çocuklar da dahil olmak üzere herkes alabilir, daha önce herhangi bir çalışma yapmış olmak gerekmiyor. Herhangi bir şartı da yoktur.

2.) Bars eğitimi aldıktan sonra hemen bars uygulamaya başlayabilirmiyim?

Evet, zaten eğitim sürecinde kişiler 2 bars yapar, 2 bars alır. Bars yapıldığında çoğunlukla bars alınmış gibi olunduğundan katılımcılar 4 seans almış gibi olur. Eğitimden hemen sonra bars uygulamalarına başlayabilirsiniz.

3.) Kendi kendime bars yapabilirmiyim?

Kendi kendinize bars seansı yapmanız olası olmakla birlikte pek rahat değildir, ancak kendi kendinize seans yapmadan barlarınızı nasıl çalıştıracağınız ile ilgili bilgi eğitimde verilecektir. Bars almak için eğitmen sizi başka bir uygulayıcı ile karşılaştırarak, birbirinize karşılıklı hediyelendirme bars yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda bu eğitmenin gözetiminde olduğundan bilgilerin pekiştirilmesi için de çok yararlıdır.

4.) Bars uygulamasında yanlış yaparak zarar verme olaslılığım var mı?

Hayır, access bars ile yanlış yapmak ve zarar vermek olanaksızdır.

5.) Bars eğitimlerini kimler verebilir?

3 farklı eğitmenden bars eğitimi almış ve gerekli prosedürleri tamamlamış (1 yıl içinde foundation ve level 1 eğitimlerini tamamlamak ve her yıl tekrarlamak koşulu vardır), ı olan herkes yetkili bars eğitmenidir (bars facilitator denir) Yetkili bars facilitatorlerin gary douglas tarafından imzalanmış setifikaları mevcuttur ve access consciousness web sitesinde ki bars facilitator listesinde isimleri mevcuttur. http://www.accessconsciousness.com/facs_list.asp

6.) Bars eğitimi yada seansı almaya engel herhangi bir durum varmıdır?

Küçük çocuklar, yaşlılar, hatta epilepsi gibi spesifik rahatsızlığı olanlar dahil isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

7.) Bars eğitimine gelmeden önce yapılması gereken herhangi bir hazırlık var mı?

Hayır, yok.

8.) Bars seansında geçmiş anılar yada öğrendiğimiz bilgiler gider mi?

Hayır, size ait hiç bir şey gitmez. Ancak bir örnek vermek gerekirse şöyle olabilir; diyelim ki geçmişte büyük bir travma yaşadınız ve bunun etkisinde ağırlığını ve sıkıntısını yaşıyorsunuz. O travmada yaşadığınız olayı hatırlarsınız ancak size verdiği duygu, düşünce ve verdiğiniz anlam, önem her ne ise o gittiği için artık sizi rahatsız etmez.

Başka sorularınız oldukça buraya ilave edilecektir. Çekinmeden aklınıza takılan her soruyu lütfen ainossgk@gmail.com dan sorunuz.

 

Bireysel seans için randevu alıp bana gelebilirsiniz yada doğrudan benden eğitimini alıp uygulayıcısı olabilirsiniz. Bu konuda size refakat etmek ve katkı olmak harika olurdu.

Eğitim Yeri: Barbaros mah. Üsküdar/istanbul home-ofis

başvuru esnasında detaylı adres tarifi verilecektir

Ayla Aydın
ainossgk@gmail.com
www.kristalleringucu.com (aktif)
6 Yorum - “ACCESS BARS EĞİTİMİ (Access Bars sertifikalı uygulayıcısı olmak) – İstanbul”


 • Jitans:

  Size mail attım ancak bir yanıt alamadım, ulaşmamış olma ihtimaline karşılık buradan da yazıyorum. Bana 05449259156 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 • mehmet emin bostan:

  access bars eğitimi almak istiyorum trabzonda aile hekimliği yapıyorum.konu hakkında bilgi alabilirmiyim saygılar

 • Jitans:

  Merhaba, mail adresinize detaylı bilgilendirme gönderdim,
  görüşmek dileği ile
  sevgiler
  ayla

 • Nurşen Akgün:

  Merhaba Ayla Hanım,ben seans ücretlerinizi ve bir kişiye ortalama kaç seans yapılması gerektiği ile ilgili bilgi almak istiyorum.

 • Jitans:

  Merhaba, Access Bars Access Consciousness sisteminin başlangıç çalışmasıdır. Access Bars uygulayıcısı olmak için 1 günlük eğitim yeterli olmaktadadır. Access Consciousness bir bilinçlilik sistemidir. Accessin hedefi bizi, kendimizi değiştirecek hayatımızdaki dramaları, travmaları, çılgınlığı değiştirebilme olasılığını arttıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getiren bir çok araç ve teknikler sunmaktadır. Hayatı olduğundan çok daha kolay, neşeli ve ihtişamlı oluşturmaktır. Foundation ve Level 1 seçerseniz daha fazla bilinçten işleme daha fazla araç ve tekniğe sahip olmak için devam edebileceğiniz ileri seviye sınıflardır. BU eğitimleri ben veriyorum.
  Access Bars eğitimini süresi 1 gündür
  Foundation sınıfı Access Bars eğitimi alan herkes katılabilr ve eğitim süresi 2 gündür
  Level 1 sınıfı Access Bars ve foundation alan herkes katılabilr, eğitim süresi 2 gündür ve
  foundatin ve Level1 birlikte peşpeşe yada çok yakın tarihlerde verilir, yani toplamda 4 günülük bir eğitim sürecidir.
  Access Bars seanslaryla bir çok insanın hayatı hızlı ve kalıcı olarak değişmiştir, özellikle fobilerde ve inançlarda gerçekten çok etkilidir. Sizde 1 günlük bar eğitimi aldığınızda hemen seans yapmaya başlayabilirsiniz ve çalışma yaptığınız kişiler üzerinde muhteşem sonuçlar alırsınız. Foundation ve level 1 ile seanslarınız çok daha etkili olur. Çünkü çok sayıda proses ve araçlar edinmiş olursunuz. Herşeyden önce bu eğtimleri alan daha fazla bilinçli olduğu için olduğu enerji, alan ve bilinçle de daha fazla katkı olacaktır. İsterseniz bana telefonla yada maille ulaşıp daha detaylı bilgi de alabilrsiniz. sevgiler
  Ayla Aydın
  05449259156
  ainossgk@gmail.com

 • yalçın:

  merhaba bir günlük bars eğitimi almak uygulaayıcı olmak için yeterlimi yaani inanç değişikliği istenmeyen davranışların değiştirimesi fobilerden kurtulmak öğrenme bozukluklarında bizde bireysel seans verip olumlu sunuçlar alabiliyormuyuz. ve foundation ve level 1 eğitimlerini yine sizden alabiliyormuzuyuz bu eğitimlerin içeriği ve süresi ne kadar vebir günlük eğitimi yeterliyse bu iki eğitimi niye alıyoruz teşekkürler. 

Yorum Yapın

FACEBOOK

Facebook